Flash Furniture, XU-RD-24-BLKTB-T2222B-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-24-BLKTB-T2222B-GG
Description
?
Specifications
Thickness
1.125"
Area (in)
22" x 22", 22"W x 22"D x 42"H, 24"W x 24"D
Depth
22", 24"
Width
22", 24"
Height
42", bar height