Flash Furniture, XU-RD-24-WALTB-TR18B-3CFR-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-24-WALTB-TR18B-3CFR-GG
Thickness
1.125"
Diameter
16" dia
Width
18", 24"
Area (in)
18"W x 42"H, 24"W x 24"D
Depth
24"
Height
42", bar height