Flash Furniture, XU-MAHTB-3042-TR24B-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-MAHTB-3042-TR24B-GG
Thickness
1.125"
Width
24", 30"
Area (in)
24"W x 42"H, 30"W x 42"L
Length
42"
Height
42", bar height