Flash Furniture, XU-RD-42-MAHTB-TR24B-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-42-MAHTB-TR24B-GG
Thickness
1.125"
Width
24", 42"
Area (in)
24"W x 42"H, 42"W x 42"D
Depth
42"
Height
42", bar height