Flash Furniture, XU-RD-42-MAHTB-T3333-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-42-MAHTB-T3333-GG
Thickness
1.125"
Height
30", table height
Area (in)
33" x 33", 33"W x 33"D x 30"H, 42"W x 42"D
Depth
33", 42"
Width
33", 42"