Flash Furniture, XU-RD-36-WALTB-T3030-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-36-WALTB-T3030-GG
Thickness
1.125"
Area (in)
30" x 30", 30"W x 30"D x 30"H, 36"W x 36"D
Depth
30", 36"
Width
30", 36"
Height
30", table height