Flash Furniture, XU-RD-36-NATTB-TR24B-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-36-NATTB-TR24B-GG
Thickness
1.125"
Width
24", 36"
Area (in)
24"W x 42"H, 36"W x 36"D
Depth
36"
Height
42", bar height