Flash Furniture, XU-RD-24-MAHTB-TR18-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-24-MAHTB-TR18-GG
Thickness
1.125"
Width
18", 24"
Area (in)
18"W x 30"H, 24"W x 24"D
Depth
24"
Height
30", table height