Flash Furniture, XU-RD-24-MAHTB-T2222-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-RD-24-MAHTB-T2222-GG
Thickness
1.125"
Area (in)
22" x 22", 22"W x 22"D x 30"H, 24"W x 24"D
Depth
22", 24"
Width
22", 24"
Height
30", table height