Flash Furniture, XU-NATTB-3636-TR24-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-NATTB-3636-TR24-GG
Description
?
Specifications
Thickness
1.125"
Width
24", 36"
Area (in)
24"W x 30"H, 36"W x 36"D
Height
30", table height
Depth
36"