Flash Furniture, XU-MAHTB-3042-TR24-GG, Restaurant Tables
SKU #: XU-MAHTB-3042-TR24-GG
Thickness
1.125"
Width
24", 30"
Area (in)
24"W x 30"H, 30"W x 42"L
Height
30", table height
Length
42"